کانال ایتا 🏠 خانه مشاوره آنلاین

کانال خانه مشاوره آنلاین زیر نظر “بنیاد ملی مصونیت اجتماعی ردم” می باشد

《با بهترین مشاوره #تخصصی خانواده:
ازدواج
همسرداری
تربیت کودک
طلاق
افسردگی
و.
📩 هماهنگی وقت

@Moshaver_teh

📞۰۹۳۵۱۵۰۶۳۷۴
رضایتمندی:
https://eitaa.com/nnnnvvvv

ورود به کانال

ورود به نسخه وب

مطالب کانال ایتا 🏠 خانه مشاوره آنلاین

❤📜 چه چیزهایی رو تو رابطه نباید انجام داد  و انجام دادنش پشیمونی به بار میاره؟ - بی احترامی ، نابودکنندست و شدیدترین اختلاف نظر ها با احترام حل میشن و کوچکترین سوءتفاهم ها با بی احترامی رابطه رو نابود میکنه - تعریف از هم جنس طرف مقابل ، سعی نکن با تعریف از جنس خودش بخوای محبت و عشقش رو بدست بیاری - کوچیک کردن خانواده ، هیچوقت کوچیک ترین مشکلات خانواده خودت رو پیش پارتنرت نبر ، و خانوادت رو پیشش کوچیک نکن - چیزی رو بهش تحمیل نکن ، هیچوقت اصرار نکن و مجبور به کاریش نکن چون اگه انجام بده هم از ته دلش راضی نیست - مقایسش نکن ، اونو مقایسه با کسی نکن چون عزت نفسش رو ازش میگیره #محمد_فروهر #خانه_مشاوره_آنلاین 🍃 @moshavereh_onlin 🍃
رفع استرس و سردرد فقط در پنج دقیقه : 🤩😴 #محمد_فروهر #خانه_مشاوره_آنلاین 🍃 @moshavereh_onlin 🍃
راهکارهای پیشنهادی برای درمان افسردگی: 🌸۱ نوشتن از احساسات منفی و نگرانی ها: نوشتن به آزاد سازی ذهن از افکار منفی و نشخوارها کمک می‌کنه 🌸۲ دایره ی حمایت اجتماعی بساز: ارتباط داشتن با آدمهای امن ، دوستان و اعضای خانواده میتونه بهتون خیلی کمک کنه ، تاثیر حمایت و همدلی رو دست کم نگیر 🌸۳ ورزش و پیاده روی رو حتما تو برنامه ی روزانه ات بزار : اندورفین و دوپامین همون هورمون هایی که بهت حس خوب میده و با ورزش کردن در بدن ترشح میشه . #محمد_فروهر #خانه_مشاوره_آنلاین 🍃 @moshavereh_onlin 🍃
👌 شازده کوچولو پرسید: کی اوضاع بهترمی شه؟ روباه گفت: از وقتی که بفهمی همه چیز به خودت بستگی داره ... #محمد_فروهر #خانه_مشاوره_آنلاین 🍃 @moshavereh_onlin 🍃
✨به زیبایی و بهداشت اهمیت دهید 🤍رعایت بهداشت در برقراری ارتباط با دیگران نقش تعیین کننده ای دارد. 🤗 این که بوی خوبی بدهید باعث می شود دیگران علاقه بیشتری برای برقراری ارتباط با شما داشته باشند👈🏻اما بدلیل نزدیکی بیشتر به همسر شما باید لباس های تمیز و خوشبو، آراستگی مو و صورت نیز داشته باشد🧖‍♀🧖‍♂. مرتب به حمام بروید، لباس های تان را مرتب عوض کنید. #محمد_فروهر #خانه_مشاوره_آنلاین 📲@moshavereh_onlin .
نکات همسرداری | حفظ حریم خصوصی خانواده 🌿سعی کنید تا جایی که ضرورتی ندارد، مسائلی که در داخل خانواده و محیط خانه رخ می‌دهند را به بیرون راه نداده و آن ها را در جای دیگری مطرح نکنید. 🙌🏻 👤حتی گاهی نباید این مسائل را با خانواده مرد یا زن مطرح کرد و لازم است به حریم خصوصی که برای خانواده تعیین شده احترام بگذاریم✅. رازداری نیز از مهم ترین نکات همسرداری است که پایداری رابطه را تضمین می کند. #محمد_فروهر #خانه_مشاوره_آنلاین 📲@moshavereh_onlin .
گاهی لازمه زندگیمون کامل زیر و رو بشه تغییر کنه از نو چیده بشه🧩 تا ما رو به جایی که شایسته اش هستیم برسونه....😉 #محمد_فروهر #خانه_مشاوره_آنلاین 📲@moshavereh_onlin .
. 🍃ادامه... ✔️🤍یکی از تاثیرات مهم و عمده به کارگیری این نکته این است که اگر هر یک از زوجین وقتی می‌بینند فضای آزاد و بدون اعمال اجبار و زور برای آن ها فراهم شده است، 😌با خیالی آسوده و بدون ترس از قضاوت شدن پا پیش گذاشته و موضوعات و مسائل مختلفی را که نیاز به مشورت دارند👥 با همسر خود مطرح کرده و درباره آن به بحث و گفت و گو می‌پردازد. 💁🏻‍♀💁🏻‍♂ ❤️‍🩹به این ترتیب رابطه نزدیک تر و صمیمی تری در میان آن‌ها شکل خواهد گرفت. #محمد_فروهر #خانه_مشاوره_آنلاین 📲@moshavereh_onlin .
🔶نکات همسرداری | از داشتن احاطه و اعمال کنترلی سخت گیرانه بر روی همسر خود بپرهیزید 💑در یک رابطه زناشویی مشروع و حقیقی که بر پایه صداقت و تعهد شکل گرفته باشد، کنترل و نظارت شدید معنا نمی یابد و همه این اعمال نشان از بی اعتمادی و شک داشتن به انتخابات همسر می‌باشد. 🤷🏻‍♂ 🧏‍♂زوجی خوشبخت خواهند بود که با اعتماد و اطمینان کافی از عملکرد هم، یکدیگر را در انجام امور مختلف در زندگی آزاد گذاشته و وقت خود را بیشتر صرف بررسی رفتار و عملکرد خود می‌کنند. #محمد_فروهر #خانه_مشاوره_آنلاین 📲@moshavereh_onlin .

مشاهده در ایتا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به کانال ایتا
تبلیغ کانال ایتا