کانال ایتا معجزه ذهن🌱| موفقیت | متاچاکرا

مهندس نرم افزار ✅
طراح سایت✅
Seo manager✅
✅مقام اول در لیگ دسته دو والیبال
مربی والیبال✅
دارای تجربه بدنسازی✅
دفاع شخصی✅
ایروبیک✅
یوگا✅
🧘‍♂مربی پاکسازی چاکراها و قانون جذب🧘‍♂
@admindaryaa

❤️از شکرگزاری رایگان مون شروع کن…
.

ورود به کانال

ورود به نسخه وب

مطالب کانال ایتا معجزه ذهن🌱| موفقیت | متاچاکرا

. 😍تجربه شما در مورد خوندن نماز شب چیه.. 🖌 برامون بنویسید👇👇 @admindayaa .
. ✨️ تکرار #اذکار به ویژه اذکاری که صبح و شب بر زبان جاری می‌شه از ابتلا به بیماری #آلزایمر و ضعیف شدن ذهن در دوران پیری و نا امیدی و دیگر بیماری ها جلوگیری می‌کنه ✅نمازشب به دلایل ناشناخته‌ ای مانع از بروز بیماری موسوم به زنگ گوش میشه یا از شدت اون می‌کاهد 🙏🥰 . ـ https://eitaa.com/joinchat/1469907251C58b4bffc2e 💞خداوند بهترین حفظ کننده و ارحم الراحمین است. .
. 🔴 نماز شب همچنین خطر مرگ ناگهانی به دلیل افزایش #ضربان_قلب رو کاهش می‌ده که تنفس هوای پاک خالی از آلودگی های روزمره به ویژه دود وسایط نقلیه و عوامل #حساسیت زا رو هم به همراه داره 🤲🏻😊 ✅از اونجا که در نماز شب تلاوت #قرآن و تدبر و تأمل در آن زیاد است این امر ذهن رو فعال می‌کنه و بر توان اون در انجام فعالیتهای مختلف افزایش میده . @metaachakrah .
. 😰نماز شب بدن را از شر تجمع کلسترول های سه گانه (موسوم به چربی های بد) نجات میده 😱 این نوع #کلسترول پس از صرف غذای پر چرب در وعده غذایی شبانه، انباشته می‌شه که در نتیجه اون ❌خطر ابتلا به بیماریهای انسداد شرایین #قلب در این بیماران در مقایسه با دیگران 32 درصد بیشتره 🤩نماز شب از #مرگ های ناگهانی به دلایل مختلف به ویژه ناشی از سکته قلبی و مغزی کم می کنه https://eitaa.com/joinchat/1469907251C58b4bffc2e 🌱بفرست برا اونایی که این مشکلات رو دارن👆👆 .
. ✅نماز درمان عالیییی برای بیماری «عدم تحرک طولانی مدت» هست، ❌چون بدن در حین اقامه نماز شب، به حرکت واداشته می‌شه 💎و تحرک ساده و ملایم اون هم به صورت منظم از روش های اصلی درمان این بیماری به شمار میاد 🤩 https://eitaa.com/joinchat/1469907251C58b4bffc2e 🌱بفرست برا اونایی که این مشکلات رو دارن👆👆 .
. 💥 ☄نماز شب برای بیمارانی که به انواع #التهاب_مفاصل همچون #روماتیسم و غیره دچار هستن 💦به خاطر حرکات سبک و مالش دادن با آب به هنگام #وضو مفیده و بیماری اونا رو بهبود می‌بخشه. https://eitaa.com/joinchat/1469907251C58b4bffc2e 🌱بفرست برا اونایی که این مشکلات رو دارن👆👆 💖💖
. ☄☄ 😱نماز شب از خطر انجماد خون در رگهای شبکیه چشم که به سبب کندی جریان خون در خلال #خواب صورت می‌گیرد 👍و نیز افزایش فشار خون به سبب استفاده کم ازمایعات یا کمبود شدید آن در بدن جلوگیری می‌کند 💥 علاوه بر آن از بیماری های مشابه ناشی از چاقی مفرط و #تنگی_نفس که مانع از بازگشت خون از سر از طریق سیاهرگ می‌شود، جلوگیری میکنه 🎊🎊 .https://eitaa.com/joinchat/1469907251C58b4bffc2e 🌱بفرست برا اونایی که این مشکلات رو دارن👆👆 .
.🔥 ⭕️فواید نماز شب... ✅️ نماز شب ترشح هورمون "#کورتیزول" رو (که کورتیزون طبیعی بدن است) کاهش میده 📿به ویژه که نماز شب چند ساعت پیش از بیدار شدن برای وقت #سحر (یک سوم آخر شب)اقامه می‌شه 😱که این امر از افزایش ناگهانی قند خون که برای بیماران مبتلا به این عارضه خطرناکه و ✨️ نیز از افزایش ناگهانی فشار خون جلوگیری می‌کنه و مانع #سکته_مغزی و بیماری های مزمن قلبی در بیمارانی می‌شه به اون دچار هستن. https://eitaa.com/joinchat/1469907251C58b4bffc2e .
. 👌برخاستن از بستر در شب و انجام حرکات ساده در منزل و برخی تمرینات سبک ورزشی و شستن دست ها و پاها و مالش دادن آنها با آب و تنفس عمیق برای سلامتی بسیار مفیده. با اندکی تأمل در این توصیه ها در می‌یابیم که همه این حرکات در وضو و نماز شب تجلی می‌یابد 💯💯
. 😍و اما #فواید_نماز_شب برای جسم مون 💎البته قبلا هم گفته شده ولی لازم دیدم بازم اشاره بهش داشته باشم دوستای خوبم👇👇 ـ
. ۳- رفع مشکلات و گرفتاریها 🟢 یکی دیگر از آثار نماز شب رفع مشکلات و گرفتاریهاست 💎،در حدیثی از رسول خدا صلی الله علیه و آله وسلم اومده: «ای مردم هیچ کس از شما نیست مگر اینکه مشکلات و گرفتاریها همچون کمربندی او را محاصره کرده است ✨️ پس زمانی که دو سوم شب گذشت و یک سوم آن باقی ماند ملکی بر او وارد می شود و به او می گوید: ذکر خدا بگو که صبح نزدیک است. ⭕️ پس چنانچه او حرکت کرد و ذکر خدا را گفت یک گره از گرفتاریهایش گشوده می شود و اگر او بلند شد و وضو گرفت و داخل نماز شد همه گرفتاریها از او گشوده می شود ✔️ پس صبح می کند در حالی که همچون مردمک چشم (روشن و پاکیزه) گردیده است😊 https://eitaa.com/joinchat/1469907251C58b4bffc2e .

مشاهده در ایتا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به کانال ایتا
تبلیغ کانال ایتا