کانال ایتا صلّی‌اللّه‌علــیكِ‌یافاطــمه‌‌الزهــــرا

@labeik_ya_fatemata_zahra

ورود به کانال

ورود به نسخه وب

مطالب کانال ایتا صلّی‌اللّه‌علــیكِ‌یافاطــمه‌‌الزهــــرا

• 📽💎 رهبر انقلاب: بعدازظهرِ #روز_عرفه، یکى از آن ساعات بهشت است، اگر ما بتوانیم آن را درک بکنیم. ۷۲/۳/۵ @labeik_ya_fatemata_zahra .
• 💠 #روز_عرفه ⚜ #امام_صادق_علیه‌السلام : 🍀 كسی كه در ماه رمضان آمرزیده نشود، تا رمضان آینده آمرزیده نگردد مگر آن كه روز عرفه را درک کند. 🍀 مَن لَم يُغفَرْ لَهُ في شهرِ رمضانَ لَم يُغفَرْ لَهُ إلى مِثلِهِ مِن قابِلٍ إلاّ أن يَشهَدَ عَرَفَةَ. 📚 کافی، ج۴، ص۶۶ ❀🌹❀ @labeik_ya_fatemata_zahra
• 📸🔺 تصاویری قدیمی از رهبر معظم انقلاب و شهید حاج قاسم سلیمانی با لباس احرام در سرزمین مقدس منا @labeik_ya_fatemata_zahra .
• 🌷 رهبر عزیز و فرزانه حضرت آیت الله خامنه ای : 🖌 لحظه لحظه از ظهر عرفه تا غروب مثل اکسیر حائز اهمیت است... روز عرفه را قدر بدانید، از ظهر عرفه تا غروب عرفه ساعات مهمی است ؛ لحظه لحظه ی این ساعات مثل اکسیر ، مثل کیمیا حائز اهمیت است ؛ این‌ها را با غفلت نگذارانیم. 🖌 یک نمونه از اعمال این دعای عجیب امام حسین علیه السلام در عرفه است... یک نمونه دیگر دعای امام سجاد سلام الله علیه در صحیفه سجادیه است. این‌ها را با تامل و با تفکر بخوانید ؛ این توشه شما است. #عرفه #روز_نیایش @labeik_ya_fatemata_zahra .
• 📹🔺 نقش رئیس‌جمهور شهید و شهید امیرعبداللهیان در آزادی حمید نوری چه بود؟ 🇮🇷 @labeik_ya_fatemata_zahra .
• ⭕️ یمنی ها به مناسبت عید قربان دو تا کشتی که به سمت اسرائیل می رفتند رو برای مقاومت فلسطین قربونی کردن...! نذرشون قبول😁 🇮🇷 @labeik_ya_fatemata_zahra .
• 🎞 #ببینید 🔴 پزشکیان را بهتر بشناسید‼️ 🔻 پزشکیان: برجامی که ترامپ مخالفه! اسرائیل مخالفه! عربستان سعودی مخالفه! شما هم مخالفید! فرق شما با اونا چیه؟! 🔸 ثابتی: شما سال۵۷ موافق شاه بودید یا مخالفش بودید؟! 🔻 پزشکیان: معلومه که مخالفش بودم! 🔸 ثابتی: مسعود رجوی و منافقین هم مخالفش بودن! ✍️ تمدن‌نگار | شکوهیان‌راد @labeik_ya_fatemata_zahra .
• 📹📣 جلیلی: شعار ما حاصل یک ماه اخیر نیست، یازده سال بر روی آن کار شده است نامزد انتخابات ریاست جمهوری در نشستی با برخی صنعتگران: 🔺️امروزه در بزنگاه تاریخی قرار داریم و برخی مشکلات صنعتی ریشه قدیمی دارد. 🔺️به لحاظ روش شناسی، اینکه ما بیاییم و صرفاً برخی مشکلات را مطرح کنیم هنر نیست. 🔺️اگر می‌خواهیم مشکلات خصوصی‌سازی را برطرف کنیم باید ظرفیت‌ها را شناسایی کنیم. 🔺️کشور نقشه‌ راه می‌خواهد؛ یعنی باید دانست که دقیقا مشکل کجاست تا بتوان آن را حل کرد. 🔺️اینکه برخی اوقات کلی‌گویی انجام می‌شود نشان از آن دارد که عزمی برای حل مشکل وجود ندارد. 🔺️شعار دولت‌ در انتخابات باید چکیده برنامه چهار ساله آن باشد. 🔺️مردم باید بدانند که حرف شما چیست و مطمئن باشند که به آن عمل می‌کنید. 🔺️شعار ما نیز حاصل یک ماه اخیر نیست، حداقل یازده سال بر روی آن کار شده است. #انتخابات 🇮🇷 @labeik_ya_fatemata_zahra .
• 🎥📣 پزشکیان: آقای رئیسی دنبال حق و عدالت بود نامزد انتخابات ریاست جمهوری: 🔺آقای رئیس‌جمهور دنبال حق و عدالت بود حالا اینکه چقدر می‌توانسته این کار را بکند بحثش جداست. 🔺آقای رئیسی سعی می‌کرد به مناطق محروم برود و با آنها نشست و برخواست داشته باشد. 🔺 اعضای کابینه دولت من قطعا آنهایی نیستند که یک دفعه از بخشداری به استانداری برسند. 🔺باید اجازه بدهیم چه کسانی بر اساس مشورتی که می کنیم شایستگی دارند تا در کابینه قرار بگیرند. 🔺آدم های درست در جای درست قرار نگرفتند. اجازه نخواهم داد آدم هایی که سلسله مراتب را طی نکردند در پستی قرار بگیرند. @labeik_ya_fatemata_zahra .
• 📹📣 جلیلی: در فرصت‌های تاریخی متاسفانه ما غایب بودیم نامزد انتخابات ریاست جمهوری: 🔺ما در یک نقطه و بزنگاهی هستیم که فرصت‌های تاریخی داریم. فرصت های کم نظیر علمی در فناوری است. 🔺در مقاطع مختلفی که بسیاری از قدرت‌ها به مدد پیشرفت‌های علمی و فناوری قدرت خود را ارتقاء دادند و به مرحله جدیدی از مناسبات قدرت رسیدند و جایگاه خود را تثبیت کنند متاسفانه ما غایب بودیم. 🔺ما در فرصت تاریخی هستیم که دنیا در یک نقطه عطف برای تحول فکری است مانند کوانتوم و هوش مصنوعی. 🔺ما نیروی انسانی قوی داریم که نقش باشکوه هر ایرانی را ایفاء کنند. 🔺ما می‌گویم یک ایران جهش با این نگاه است. باید بتوانیم بستر این نقش پرشکوه را فراهم کنیم. 🇮🇷 @labeik_ya_fatemata_zahra .
• 📣 جلیلی: باید از فرهنگ درک و فهم مناسبی داشته باشیم @labeik_ya_fatemata_zahra .

مشاهده در ایتا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به کانال ایتا
تبلیغ کانال ایتا