کانال ایتا اخبار جبهه‌ مقاومت اسلامی

خط سیر این کانال انقلابی گری و ولایتمداری بوده و متعلق به هیچ ارگان و نهاد و سازمانی نبوده و وابسته به هیچ گروه یا حزب و جناح خاصی نمی باشد.

ورود به کانال

ورود به نسخه وب

مطالب کانال ایتا اخبار جبهه‌ مقاومت اسلامی

فرماندهی مرکزی آمریکا: یک ناوچه ایرانی در 8 مایلی کشتی اوکراینی قرار داشت و به تماس اضطراری این کشتی پاسخ نداد.
فرماندهی مرکزی آمریکا: خدمه کشتی اوکراینی پس از حمله موشکی حوثی ها، آن را ترک و به منطقه امن منتقل شد.
وب سایت آمریکایی Business Insider: باید اعتراف کنیم که یمنی ها دشمنانی قدرتمند هستند و مقابله با آنها خرج سنگینی برای آمریکا دارد.
🇾🇪🇺🇸🇺🇦سنتکام: خدمه کشتی اوکراینی هدف قرار گرفته توسط انصارالله یمن به دلیل ناتوانی در خاموش کردن آتش تصمیم به ترک کشتی گرفتند و به مکانی امن منتقل شدند 🔹کشتی اوکراینی در حال حاضر تحت کنترل نیست و احتمال غرق شدن آن وجود دارد.
📌ابوعبیده: عملیات امروز در رفح تاکیدی دوباره بر شکست دشمن در برابر مقاومت بود سخنگوی گردان‌های قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی حماس در پیامی تلگرامی تاکید کرد که عملیات ترکیبی و بی‌نظیر امروز در رفح تاکیدی مجدد بر شکست دشمن در برابر مقاومت فلسطین و ضربات دردناک به ارتش آن بود و البته بیش از این نیز در انتظار دشمن است. ابوعبیده اظهار داشت که ضربات دردناک ما به نیروهای دشمن در هر مکانی که باشند، ادامه خواهد داشت و به یاری خداوند ارتش رژیم اشغالگر در هر نقطه‌ای از سرزمین ما، چیزی جز کمین مرگ نخواهد یافت
فایننشال تایمز:گروه های مقاومت متحد ایران میخواهند اسرائیل را در یک جنگ ناتمام غرق کنند
📌نتانیاهو: با وجود همه سختی‌ها، ما به اهداف جنگ برای از بین بردن حماس، بازیابی ربوده شدگان و جلوگیری از تهدید مجدد غزه پایبند خواهیم بود.
مشاور امنیت ملی آمریکا: برخی از اصلاحات درخواستی حماس با پیشنهاد بایدن و قطعنامه شورای امنیت در تضاد است
انفجار خط لوله گاز در روسیه
  💠کپنهاگ سرمایه‌گذاری‌هایش در شرکت‌های مرتبط با شهرک‌های صهیونیستی را پایان می‌دهد. 🔷 شهرداری کپنهاگ (پایتخت دانمارک) تصمیم گرفته سرمایه‌هایش را از شرکت‌های مرتبط با شهرک‌های صهیونیست‌نشین در سرزمین‌های اشغالی فلسطین را بیرون بیاورد.
🚨کشته‌های امروز صهیونیست‌ها در غزه به 10 نفر رسید منابع عبری زبان از کشته شدن 2 نظامی اسرائیلی در کمین قسام در شهر غزه خبر دادند. قبل از این نیز ارتش رژیم صهیونیستی به کشته شدن 8 نظامی در کمین قسام در شهر رفح اذعان کرده بود. بدین گونه شمار کشته‌های امروز ارتش رژیم صهیونیستی در نوار غزه به 10 نفر افزایش یافت.

مشاهده در ایتا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به کانال ایتا
تبلیغ کانال ایتا