کانال ایتا مدافع حرم خانم زینب حاج قاسم سلیمانی

#شهادت_سردار_سپهبد_قاسم_سلیمانی 😢😢😢😢😢 آهنگ: (یاران چه غریبانه رفتند از این خانه) سر لشڪرِ ایرانی سردارِ سلیمانی هم عاشق قرآن و هم ڪشته قرآنی رفتی و وقارم رفت بر عشق عیارم رفت هم یار ولایت هم سردار دیارم رفت ای یار خداحافظ سردار خداحافظ😢😢😢😢

ورود به کانال

ورود به نسخه وب

مطالب کانال ایتا مدافع حرم خانم زینب حاج قاسم سلیمانی

💠@yazeynb💠 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌🍃اَُِلَُِلَُِهَُِمَُِ َُِعَُِجَُِلَُِ َُِلَُِوَُِلَُِیَُِکَُِ َُِاَُِلَُِفَُِرَُِجَُ🍃 🎞 غزه آزمون انسان بودنه! 🔻حرف دین نیست، حرف سیاسی نیست، حرف حساب و کتاب نیست، حرف بشریته! 🔻شما کی فرصت کردید این همه دست از انسانیت بردارید؟ 🔺افرادی هستند که می‌گویند «دین ما انسانیت است»؛ اما در ماجرای فلسطین نشان دادند که این شعارِ برساختهٔ الحادِ جدید، فقط بهانه‌ای برای گریز از احکام و مناسک دینی است.
💠@yazeynb💠 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌🍃اَُِلَُِلَُِهَُِمَُِ َُِعَُِجَُِلَُِ َُِلَُِوَُِلَُِیَُِکَُِ َُِاَُِلَُِفَُِرَُِجَُ🍃 من فقط یکم موهام سوخته همین یکمم کبوده رنگم مگه نه لباسام یه ذره نامرتبه ولی من هنوز قشنگم مگه نه !؟💔 ‎‌‎‌‌‎ #غزه #فلسطین
💠@yazeynb💠 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌🍃اَُِلَُِلَُِهَُِمَُِ َُِعَُِجَُِلَُِ َُِلَُِوَُِلَُِیَُِکَُِ َُِاَُِلَُِفَُِرَُِجَُ🍃 ✅ ورود ۱۰۱ هواپیمای جدید به کشور در دولت شهید رئیسی 🔸رئیس هواپیمایی: در مدت فعالیت دولت سیزدهم ۱۰۱ فروند هواپیما و هلیکوپتر وارد کشور شد که ۵۵ فروند‌ عملیاتی شده است. 🔸امروز ۲۸ شرکت هواپیمایی خارجی به کشورمان پرواز دارند و در حوزۀ حمل باری با ۵ قاره جهان کار می‌کنیم.
💠@yazeynb💠 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌🍃اَُِلَُِلَُِهَُِمَُِ َُِعَُِجَُِلَُِ َُِلَُِوَُِلَُِیَُِکَُِ َُِاَُِلَُِفَُِرَُِجَُ🍃 پرواز "تهران-سن پترزبورگ" با کاپیتانی محمدباقر قالیباف این تصویر متعلق به زمانی است که او دقایقی جهت گفت‌و‌گو با معاون اقتصادی وزیر امور خارجه و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس به کابین مسافران آمد
💠@yazeynb💠 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌🍃اَُِلَُِلَُِهَُِمَُِ َُِعَُِجَُِلَُِ َُِلَُِوَُِلَُِیَُِکَُِ َُِاَُِلَُِفَُِرَُِجَُ🍃 تحویل دولت به پزشکیان با پایین‌ترین بیکاری تاریخ/ رشد ۸۹ درصدی خالص اشتغال در دولت رئیسی نسبت به روحانی در بهار ۱۴۰۳ که فصل پایانی عملکرد دولت سیزدهم محسوب می‌شود، تعداد شاغلان کشور به ۲۴۷۴۵۵۲۸ نفر رسید که نسبت به بهار ۱۴۰۰ (فصل پایانی عملکرد دولت روحانی) ۱۰۶۹۶۳۴ نفر بیشتر است. به عبارت ساده‌تر، خالص اشتغال در ۳ سال عملکرد دولت سیزدهم یک میلیون و ۶۹۶ هزار نفر بوده است. منظور از خالص اشتغال، مجموع اشتغالزایی انجام شده در دوره مورد نظر منهای شاغلانی است که در همین دوره از گروه جمعیت شاغلان خارج شده‌اند که شامل افراد بیکار شده، افراد بازنشست شده، افراد فوت شده و... می‌شود. بنابراین در ۳ سال دولت سیزدهم به طور متوسط هر سال خالص اشتغال ۳۵۶ هزار نفر رشد کرده، این در حالی است که در دولت روحانی به طور متوسط هر سال خالص اشتغال فقط ۱۸۸ هزار نفر افزایش یافته بود. این رقم در دولت احمدی‌نژاد ۲۴۶ هزار نفر بود. از این‌رو مشخص است که دولت ۳ ساله رئیسی بهترین عملکرد را در زمینه اشتغالزایی به جا گذاشته در حالی که دولت روحانی بدترین عملکرد را در سه دهه اخیر داشته است.
💠@yazeynb💠 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌🍃اَُِلَُِلَُِهَُِمَُِ َُِعَُِجَُِلَُِ َُِلَُِوَُِلَُِیَُِکَُِ َُِاَُِلَُِفَُِرَُِجَُ🍃 چه اصراری دارند عدم تمدید قرارداد را جای اخراج از دانشگاه جا بزنند؟ دختر زهرا نورد که مادرش بدون مدرک دکترا در دانشگاه الزهرا هیات علمی بوده و خودش هم لابد به سبب وجود مادر از موقعیت بهره برده و به صورت رسمی آزمایشی استخدام شده بوده، حالا با عدم تمدید مواجه شده است. بروید ببینید چرا یک هیأت علمی آزمایشی را رسمی نکرده اند. بی شک از نظر علمی ضعیف بوده و حدنصاب ها را به دست نیاورده. دانشگاه حتما جواب خواهد داد. 🔸همین! اخراج معنی دیگری دارد. چرا متوجه نیستند و هیاهو می کنند؟
💠@yazeynb💠 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌🍃اَُِلَُِلَُِهَُِمَُِ َُِعَُِجَُِلَُِ َُِلَُِوَُِلَُِیَُِکَُِ َُِاَُِلَُِفَُِرَُِجَُ🍃 فریاد «یاحسین میرحسین» در پخش زنده صداوسیما و در حضور مسعود پزشکیان ✍آقای پزشکیان باید هر چه زودتر به صورت صریح مرز خود را با جماعت فتنه‌گر مشخص کنید .
💠@yazeynb💠 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌🍃اَُِلَُِلَُِهَُِمَُِ َُِعَُِجَُِلَُِ َُِلَُِوَُِلَُِیَُِکَُِ َُِاَُِلَُِفَُِرَُِجَُ🍃 🔺پزشکیان: مطمئن باشید زد و بند نخواهم کرد/در مقابل هیچ قدرتی سر خم نخواهیم کرد رئیس‌جمهور منتخب: پست و مقام و جایگاه برای من هیچ امتیازی نیست. مردم اگر نباشند به تنهایی هیچ کاری نمی توانیم بکنیم. بر روی عهد و پیمانم با مردم خواهم ماند. خدمت‌گذار و خاک پای همه ایرانیان هستم. حرف‌هایی که به شما زدم برای گرفتن رای و پست نبود. ما از نسلی نیستیم که تصور کنید دروغ خواهیم گفت راه امام حسین و انسان‌های آزاده و ظلم ستیز را ادامه خواهیم داد. این موقعیت ها ما را عوض نمی‌کند. از عزیزان میخواهم انسجام و وحدت خود را حفظ کنید، صدای من باشید و من صدای شما خواهم بود.
💠@yazeynb💠 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌🍃اَُِلَُِلَُِهَُِمَُِ َُِعَُِجَُِلَُِ َُِلَُِوَُِلَُِیَُِکَُِ َُِاَُِلَُِفَُِرَُِجَُ🍃 پزشکیان: من هیچ برتری نسبت به مردم ندارم؛ هی می گویند که پروتکل ها را رعایت کن و این گونه بشین و این گونه برو؛ نمی‌توانم. این موقعیت‌ها من را عوض نخواهد کرد. اگر بنا بود بخورم و بدزدم تا الان می‌کردم. در این سن برای اطرافیانم هیچ کاری نخواهم کرد.
💠@yazeynb💠 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌🍃اَُِلَُِلَُِهَُِمَُِ َُِعَُِجَُِلَُِ َُِلَُِوَُِلَُِیَُِکَُِ َُِاَُِلَُِفَُِرَُِجَُ🍃 عکس نوشته‌ی گوشه ای از وعده های دکتر پزشکیان رو جهت ثبت در تاریخ اینجا ارسال کردم تا بماند.....
💠@yazeynb💠 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌🍃اَُِلَُِلَُِهَُِمَُِ َُِعَُِجَُِلَُِ َُِلَُِوَُِلَُِیَُِکَُِ َُِاَُِلَُِفَُِرَُِجَُ🍃 مسعود پزشکیان در تماس تلفنی با اسماعیل هنیه: تاکید می کنیم که ایران به حمایت همه جانبه خود از مردم مظلوم فلسطین تا تحقق همه خواسته های آنها و آزادی قدس شریف ادامه خواهد داد.
💠@yazeynb💠 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌🍃اَُِلَُِلَُِهَُِمَُِ َُِعَُِجَُِلَُِ َُِلَُِوَُِلَُِیَُِکَُِ َُِاَُِلَُِفَُِرَُِجَُ🍃 محسن رضایی: افرادی که مدام از مشکلات کشور و نبود سرمایه صحبت می‌کننند، فرمول شکوفایی انقلاب را از یاد برده‌اند! عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در یادواره خورشید دو کوهه: 🔸مشکلات کشور زیاد است و از هر سو درباره برنامه‌ها، تکنولوژی و سرمایه صحبت می‌شود. اما ما نباید فرمول اساسی شکوفایی انقلاب را فراموش کنیم 🔸در عملیات فتح‌المبین، با وجود کمبودها، ۷۰۰ کیلومتر مربع آزاد شد؛ بیشتر از عملیات طریق‌القدس که ۵۰۰ کیلومتر بود. این موفقیت با تکیه بر ایمان و اراده، و در مقابل خطوط دفاعی قوی به دست آمد 🔸یادمان باشد، همان اصول و ایمان راسخ که انقلاب را به اینجا رساند، کلید موفقیت آینده نیز هست.
💠@yazeynb💠 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌🍃اَُِلَُِلَُِهَُِمَُِ َُِعَُِجَُِلَُِ َُِلَُِوَُِلَُِیَُِکَُِ َُِاَُِلَُِفَُِرَُِجَُ🍃 فضیلت زيارت عاشورا 🔹 آیت الله بهجت رحمة‌الله‌علیه: 🔸 استادم سيدعلي قاضي را در خواب ديدم،به او گفتم چه چيزي حسرت شما در دنياست كه انجام نداده ايد؟ ايشان فرمودند: حسرت ميخورم كه چرا در دنيا فقط روزي يك مرتبه زيارت عاشورا ميخواندم. وحشتناك ترين لحظه زماني است كه انسان را در سرازيري قبر ميگذارند شخصي نزد امام صادق(ع) رفت و گفت: من از آن لحظه ميترسم. چه كنم؟ امام صادق (ع) فرمودند: زيارت عاشورا را زياد بخوان. آن فرد گفت چگونه با خواندن زيارت عاشورا از خوف آن لحظه در امان باشم؟! 🔸 امام صادق فرمود: مگر در پايان زيارت عاشورا نميخوانيد، اللهم ارزقني شفاعة الحسين يوم الورود؟ 🔺 يعني خدايا شفاعت حسين(ع) را هنگام ورود به قبر روزى من كن. زيارت عاشورا بخوانيد تا امام حسين (ع) در آن لحظه به‌فريادتان برسد. #امام_زمان #محرم
💠@yazeynb💠 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌🍃اَُِلَُِلَُِهَُِمَُِ َُِعَُِجَُِلَُِ َُِلَُِوَُِلَُِیَُِکَُِ َُِاَُِلَُِفَُِرَُِجَُ🍃 🔺#پزشکیان:برادران فکر کرده‌اند ما خودمان را گم کرده‌ایم مطمئن باشید زد و بند نخواهیم کرد نه پست، نه مقام‌ و نه جایگاه برای من به عنوان یک فرد هیچ امتیازی نیست ایرنا 📍پ.ن: آفرین... #انتخابات

مشاهده در ایتا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به کانال ایتا
تبلیغ کانال ایتا