کانال ایتا گالری فرش دستباف آل احمد

ما همه روزه غیر از ایام تعطیل به ادرس زیر در خدمتتون هستیم انبار: ۵۵۶۱۴۵۳۵-۰۰۹۸۲۱ شماره موبایل: ۰۰۹۸۹۱۲۳۰۸۷۴۹۲ آل احمد @alialeahmad ادمین موجودی فرشهای ما در سایت👇🏻 Www.ahmadcarpets.com عضویت در کانال ایتای ما: https://eitaa.com/ahmadcarpets

ورود به کانال

ورود به نسخه وب

مطالب کانال ایتا گالری فرش دستباف آل احمد

بفرمایید نسکافه،با رنگ و لعاب نهاوندهای زیبا🤩 از همه طرح هاش اینجا با قیمت و مشخصات ببینید 👇🏻 https://ahmadcarpets.com/nahavand/ . . @alialeahmad .
*برای کسانی که دسته چک ندارند*👇🏻 شما میتونید با پرداخت *یک سوم مبلغ کل* هر محصول، اون محصول رو برای خودتون *رزرو قطعی* کنید بعد که طی دوماه، یک سوم دوم و سوم رو پرداخت کردید، محصول رو تحویل بگیرید ما به *همه جای ایران* هم ارسال داریم😊👌
دوستان میدونستید ما *شرایطی* هم فروش داریم؟🥰 👇🏻 . 👇🏻 فرشها بر اساس قیمت عمده فروشی و نقدی قیمتگذاری شده اما بخاطر کم کردن فشار از روی مشتریان ، اگر چک معتبر باشد یا همان وضعيت سفید داشته باشد نصف مبلغ را نقدی و بقیه در دو یا سه فقره چک با فاصله یکماه یکماه ازتون دریافت میکنیم
عزیزان کناره های ما خیلی زیاده پیشنهاد میکنم اونها رو به تفکیک طول همراه با قیمت و مشخصات ببینید 👇🏻 https://ahmadcarpets.com/runners/ . . @alialeahmad .
اینم کناره اسد آباد زیبای ما در دکور زیبای مشتری😊🌸 . . . @alialeahmad .
لوکیشن ما
کسانی که سختشون هست حضوری تشریف بیارن👇🏻 . مشتریان تهرانی  می توانندبرای رهایی از ترافیک و شلوغی بازار  چهارتخته فرش تا ۱۸ متر مربع را از سایت انتخاب کنند و به صورت رایگان در منزل جهت پرو داشته باشند و فرش ها را در دکوراسیون خود امتحان کنند و فرش مورد نظرشان را انتخاب و بقیه را مرجوع کنند. تنها در صورت مرجوع شدن همه فرشها، تنها هزینه پیک از شما دریافت خواهد شد. (حدود ۲۵۰ هزار تومان) برای دوستان عزیز غیر تهرانی  امکان پرو موجود نیست و فرش انتخاب شده از سایت ، ابتدا کنترل دقیق شده و ویدئویی از فرش مربوطه برای مشتری ارسال می شود که شرایط فرش در آن به طور کامل نشان داده می شود. پس از تایید مشتری، وجه فرش پرداخت شده و فرش رایگان برای مشتری محترم تیپاکس می شود. مشتریان تا چهل و هشت ساعت فرصت دارند به هر دلیلی فرش را مرجوع کنند که در آن صورت هم تنها هزینه ارسال را پرداخت می کنند. @alialeahmad .
سلام عزیزان ما در انبار ما بیش از سه هزار تخته فرش دستباف داریم ،در سایزها و طرح های متنوع👌 هم حضوری همه‌روزه غیر از ایام تعطیل در خدمتتون هستیم و هم اکثرشون رو به تفکیک سایز، میتونید اینجا توی سایت 👇🏻با قیمت و مشخصات ببینید 👇🏻 Ahmadcarpets.com . . @alialeahmad .
شما هم فرش خاص خودتون رو از بین چهارهزار تخته فرش ما در انبارمون انتخاب کنید😊 البته از طریق سایت راحت به قیمت و عکس همه شون دسترسی دارید👇🏻 Ahmadcarpets.com . واز هر کدام که انتخاب کنید، براتون ویدئو می‌فرستیم براتون. . . . @Alialeahmad .
وقتشه رونمایی کنم از این فرش ساروق طرح جغرافیا که رفته برلین مبارک صاحب جدیدش باشه🥰 . . . @alialeahmad .
آیا میشه حسین آباد گوشتدار نرم خوش قیمت رو دوست نداشت؟😋 . . حسین آباد ها مدل به مدل اینجا هستند👇🏻ببینیدش https://ahmadcarpets.com/%D8%AD%D8%B3%D9%8A%D9%86-%D8%A2%D8%A8%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D9%85%D8%AF%D8%A7%D9%86/ . . .@alialeahmad .
دیدم این مشهد چرا هی‌ بی‌قراری می‌کند ؛ جای باران؛ سیل در این شهر جاری می‌کند ‌دیر فهمیدم که او اندر فراق خادمش؛ عزم خود را جزم و دارد گریه زاری می‌کند.😢🖤 #خادم_مردم #حاج_قاسم #شهید_رئیسی #شهید_رئیس_جمهور ✅ @alisaboohi_com
افرین به کسانی که درست گفتند 😊 این فرش ساروق اراک، طرح دسته گل آمریکایی هست❤️ . . . @alialeahmad .
مبارکتون باشه😊🌺 کی میدونه این فرش ،بافت کجاست و چه طرحیه؟ . . . @alialeahmad .
یک نهاوند زیبا،در دکوراسیونی دلنشین 😊 . . فرشهای نهاوند ما رو با قیمت و مشخصات اینجا ببینید 👇🏻 https://ahmadcarpets.com/nahavand/ . . @alialeahmad .

مشاهده در ایتا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به کانال ایتا
تبلیغ کانال ایتا